Klienci

Marka

SmokeD - IT for nature

∼ 90% powiadomień o pożarach pochodzi z połączeń alarmowych. Co jeśli nikt nie dostrzeże niebezpieczeństwa w odpowiednim czasie?

Detektory SmokeD to zaawansowane urządzenia przeznaczone do wczesnego wykrywania pożaru i natychmiastowego powiadamiania użytkowników o ich wystąpieniu. W tym celu zastosowano sztuczną inteligencję (AI), co skutkuje szybkim, skutecznym i dokładnym wykrywaniem dymu i płomieni do 10 mil.

Głównym celem systemów SmokeD jest wykrywanie pożarów, zanim staną się one zbyt duże dla ich skutecznej kontroli. System skierowany jest do użytkowników indywidualnych, rządowych i korporacyjnych.

SmokeD to zastrzeżony system rozpoznawania ognia AI.

Sztuczna inteligencja łączy i analizuje dynamiczne dane z wielu czujników i modułów kamer, aby zapewnić ciągłe uczenie się

Dane są przetwarzane w wielu etapach przez zastrzeżony system oprogramowania SmokeD

Złożone protokoły sztucznej inteligencji łączące algorytmy, machine learning i deep learning dokładnie wykrywają i ostrzegają przed pożarami w ciągu kilku minut.

więcej informacji https://smoke-d.com.au/

 
ZAŁĄCZNIKI

Zainteresowany współpracą?

Copyright © 2017 ABBEYS Sp. z o.o. | Polityka prywatności
Autorstwo strony www Adnet Polska

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się