Aktualności

AKTUALNOŚCI
Ponad 700 odwiedzających stoisko Hanplast Solar w Sydney!

Ponad 700 odwiedzających stoisko Hanplast Solar podczas największych targów energii odnawialnej Smart Energy Expo, 2-4 kwietnia 2019, Sydney Australia.

2-4 kwietnia odbyły się w Sydney największe targi energii odnawialnej w których udział wzięli najwięksi gracze na globalnym rynku energetyki odnawialnej, przedstawiciele administracji publicznej oraz firma Hanplast Solar prezentując panele fotowoltaiczne w najnowszej technologii SmartWire Connection Technology (SWCT). Ponad 6000 uczestników i 120 wystawców sprawia, że jest to kluczowe wydarzenie w branży.

Stoisko Hanplast Solar cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. „Wydarzenie przerosło nasze oczekiwania. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni zainteresowaniem naszymi produktami, nasze stoisko odwiedziło ponad 700 osób z czego duża część to potencjalni partnerzy i klienci” – mówi Mariusz Potocki, dyrektor ds. rozwoju Hanplast Solar. „Przed nami duże wyzwanie związane z ekspansją i rozwojem na rynku australijskim, do którego podchodzimy bardzo poważanie. Zdajemy sobie sprawę, że rynek ten jest bardzo wymagający technologicznie dając nam wyjątkowe możliwości rozwoju” – dodaje.

Mieliśmy wyjątkową przyjemność gościć na stoisku Panią Lily D’Ambrosio, Minister Energii, Środowiska i Zmian Klimatycznych oraz Minister ds. Rozwiązań Fotowoltaicznych oraz Pana Jakub Wilhelma Kierownika biura PAIH w Sydney.

Sukces firmy Hanplast Solar podczas targów pokazuje jak duży jest potencjał rynku australijskiego oraz potwierdza fakt, że polskie firmy zdecydowanie powinny szukać możliwości rozwoju na tym rynku.

 

 

Data publikacji 16 kwiecień

Zainteresowany współpracą?

Copyright © 2017 ABBEYS Sp. z o.o. | Polityka prywatności
Autorstwo strony www Adnet Polska

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się