Klienci

Marka

HANPLAST SOLAR

Hanplast jest pierwszym na świecie producentem paneli fotowoltaicznych wg najnowszej technologii SmartWire Connection Technology (SWCT).

Linia produkcyjna o rocznej wydajności 100 MW została zaprojektowana i dostarczona przez szwajcarską firmę r&d Meyer Burger, światowego lidera w dostawie technologii do produkcji wysokowydajnych ogniw i modułów fotowoltaicznych. 

W Hanplast stosowane są nowe standardy w ocenie ryzyka instalacji fotowoltaicznych klientów. Dbałość o środowisko naturalne to kluczowa wartość biznesowa. Dzięki innowacyjnej architekturze połączeń oraz najwyższym standardom produkcji modułów SmartWire w fabryce Hanplast, klienci otrzymują zwiększoną produktywność instalacji, dłuższą żywotność i  niezawodność. Technologia SmartWire wykazuje wysoką odporność na naprężenia mechaniczne w porównaniu do klasycznych technologii fotowoltaicznych oferowanych na rynku. Obecnie spełniamy wszystkie kryteria jakościowe, gama naszych produktów posiada certyfikaty TUV Rheinland, UL oraz ISO.

Zainteresowany współpracą?

Copyright © 2017 ABBEYS Sp. z o.o. | Polityka prywatności
Autorstwo strony www Adnet Polska

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się